Małe jest piękne – logisysowe seminarium w magazynie dystrybucyjnym

Już jutro dzień planowany przez nas od kilku miesięcy. To jubileuszowe seminarium Logisys i Lubandy Logistic Services – 15 października w Mysłowicach. Tym samym wracamy do naszej starej tradycji seminariów dla klientów i partnerów.

Już w najbliższy czwartek, wspólnie klientami, partnerami oraz innymi ważnymi osobami z naszego otoczenia biznesowego, będziemy świętować 10 lat naszej działalności. Z tej okazji, postanowiliśmy zaprosić naszych gości na jubileuszowe seminarium do hali magazynowej firmy Medicare w Mysłowicach, którą będziemy zwiedzać pod hasłem „Małe jest piękne – wdrożenia efektywnych rozwiązań logistycznych w średniej wielkości magazynie dystrybucyjnym”. Druga część imprezy odbędzie się w pobliskiej restauracji Dwór Bismarcka.

Siedziba Medicare

Najwartościowszym elementem poznawczym jest to, że “droga krzyżowa” po magazynie, który ciągle jest w procesie zmian, okraszona jest nie tylko fachowym komentarzem dot. organizacyjnych i procesowych rozwiązań, ale przede wszystkim właściciela firmy, który podejmuje decyzje inwestycyjne. On sam musiał mieć komfort rozplanowania etapowego inwestycji, która jest konieczna do zajęcia właściwej pozycji na niełatwym rynku.

Ponadto w programie:

  • Dyskusja: jak prawidłowo zaplanować inwestycję w magazyn?
  • Prezentacje firm wdrożeniowych dot. najnowszych rozwiązań z dziedziny automatyki magazynowej –
    SSI SHAEFER oraz ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne
  • Podsumowanie 10 lat działalności Logisys oraz 7 lat Lubandy Logistic Services – wspólna wartość na przyszłość
  • Pasje naszych Klientów: pokaz zdjęć galaktyk autorstwa Piotra Konopki z formy Kazar oraz degustacja win
    (w roli sommerliera Robert Lubandy, LLS)

Jest w końcu rozmach. Mam nadzieję, że przy stołach, przy winie, zacznie się swobodna wymiana wiedzy miedzy ludźmi – to ma wielka wartość…

About The Author

Bartosz Jacyna

Pierwsza gitara akustyczna firmy Logisys; za najtrudniejsze logistycznie uważa stworzenie Świata (wymaganie: 1 tydzień), oraz logistykę przedszkolno- mieszkaniowo-wykończeniową w wykonaniu swojej żony;

Other posts by

Author his web site

14

10 2015

Comments are closed.