GigaCon IT w Logistyce nieco zmienia formułę (nareszcie)

Doczekaliśmy się: cykliczne wydarzenie GigaCon IT w Logistyce modyfikuje swoją formułę po latach zastoju. Do niedawna widać było, że coraz mniej ludzi się pojawia po obu stronach mównicy konferencyjnej. Znak czasu – polski biznes przez ostatnie 10 lat informatyzował się na potęgę, zatem potrzeby informacyjne dotyczące tego co można i co trzeba – również się zmieniły.

Tym razem będzie inaczej. W końcu pojawią się, nieśmiałe jeszcze, ale jednak – studia przypadków. Czyli to nie handlowiec jakiejś firmy IT będzie chwalił się sukcesami, tylko użytkownik rozwiązań opowie nieco o swoich doświadczeniach. Będzie bliżej rzeczywistości.

Ponadto, wydarzenie będzie podzielone na sesje: narzędzia IT do logistyki produkcyjnej to jednak inna tematyka niż zarządzanie dystrybucją. To pozwoli na bardziej wyprofilowane przekazy prezentujących, bo i publiczność będzie miała bardziej jednorodne oczekiwania.

No i wreszcie – dotarcie do zainteresowanych. Tym razem konferencja odbędzie się w 2 miastach: 23.09 w Warszawie (tradycyjnie) i 26.09 w Katowicach (nowość). Założenie jest takie: potrzeba informacji nie zawsze idzie w parze z możliwością dojazdu do stolicy. wiele osób rezygnuje z wstawania o 4 rano, aby dotrzeć z jakiegoś skrawka Polski na takie wydarzenie. A Katowice, przecięte autostradą A4, pozwolą w ciągu dwóch godzin dojechać ludziom zarówno z Wrocławia, jak i Tarnowa.

About The Author

Bartosz Jacyna

Pierwsza gitara akustyczna firmy Logisys; za najtrudniejsze logistycznie uważa stworzenie Świata (wymaganie: 1 tydzień), oraz logistykę przedszkolno- mieszkaniowo-wykończeniową w wykonaniu swojej żony;

Other posts by

Author his web site

28

08 2013

Comments are closed.